rajdy konne
ZAGRODA POLSKA - Akademia Turystycznych Rajdów Konnych,
to serwis aktywnego wypoczynku oraz przygody na łonie natury w bliskim kontakcie z koniem na terenie Polski. Geograficzne położenie Polski w Europie oraz bogata historia sprawia, że nasze turystyczne rajdy konne są jedną wielką lekcją naszych dziejów i naszej wspólnej Europy.

W trakcie naszych końskich przejazdów mamy możliwość otarcia się o mity i legendy początków państwa Polskiego ale także spotykamy na swej ścieżce pozostałości Państwa Krzyżackiego, Prus czy osadników holenderskich. Przejeżdżamy również przez odrębne językowo i kulturowo krainy takie jak Kaszuby czy Warmia i Mazury. Ich folklor, gościnność a i umiłowanie do konia jest widoczne na każdym etapie naszych rajdów. Zagroda Polska to także znakomita kuchnia Polska i regionalna.


w zagrodzie polskiej - polski pies tj. Bogna ze swoją suczką Gończy Polski Bona zwana Tequilą

Nasze turystyczne rajdy konne są łatwe, ale niektóre odcinki bez odpowiedniego przygotowania kończymy ze łzami w oczach. Pamiętam do dziś przekleństwa Nory i płacz Stefanii na koniec dnia rajdowego. Ale pamiętam też moment naszego rozstania na końcu rajdu konnego a właściwie rozstania z ukochanym koniem, towarzyszem naszej podróży a może i przygody naszego życia - tu też był płacz a właściwie łzy przy końskim pysku, ale jakże inne i moja radość, że stworzyłem coś innego, coś ekstra dającego ludziom tak wiele szczęścia przez parę dni spędzonych razem.


Na takich koniach nie jeżdzimy


ZASTRZEŻENIA PRAWNE
ZAGRODA POLSKA - Akademia Turystycznych Rajdów Konnych informuje i zastrzega, że dane zawarte na stronach internetowych nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Aktualizacja oferty jak i informacji zawartych na stronach serwisu www.zagrodapolska.pl dokonywana jest w miarę możliwości jak najczęściej, jednak ZAGRODA POLSKA - Akademia Turystycznych Rajdów Konnych nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokonane zmiany jak i dostępność oferty.

Jednocześnie ZAGRODA POLSKA – Akademia Turystycznych Rajdów Konnych zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w części lub całości oferty turystycznych rajdów konnych bez uprzedzenia.


PRAWA AUTORSKIE
Zdjęcia zamieszczone na stronach serwisu ZAGRODA POLSKA – Akademia Turystycznych Rajdów Konnych są własnością Leszka SZYCZEWSKIEGO oraz autorów wymienionych pod zdjęciami, którzy użyczyli do prezentacji internetowej na www.zagrodapolska.pl swoje zdjecia.

Wszystkie znaki firmowe umieszczone w tym serwisie zostały użyte w celu identyfikacji i są zastrzeżone przez ich właścicieli. Kopiowanie zdjęć będących własnością ZAGRODY POLSKIEJ i tekstów przetłumaczonych oraz tekstów będących własnością ZAGRODY POLSKIEJ jest prawnie zastrzeżone. W przypadku nieuprawnionego wykorzystania zdjęć i tekstów będących własnością ZAGRODY POLSKIEJ będziemy występować na drogę sądową o naruszenie praw autorskich.

ZAGRODA POLSKA – Akademia Turystycznych Rajdów Konnych
© 2002-2007 ZAGRODA POLSKA

--------------------------------
Oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z biurem podróży "ZAGRODA POLSKA – Biuro Turystyki Kongresowej i Aktywnego Wypoczynku" mieszczącym się w Toruniu przy Placu Św.Katarzyny 9. Nie przyjmujemy odpowiedzialności za żadne poczynania tego biura, ani nie czujemy się zobowiązani do odpowiadania na pytania w jego sprawie. Mimo że nasza nazwa ZAGRODA POLSKA istnieje od roku 2002, a biuro to rozpoczęło działalność w 2004 roku pod podaną wyżej nazwą i przywłaszczyło sobie zdjęcia, programy turystycznych rajdów konnych jak i ich tłumaczenia na języki obce, naruszając w ten sposób nasze prawa autorskie.
Nasze próby załatwienia polubownego sprawy nie przyniosły żadnego efektu w związku z czym sprawa została skierowana na drogę sądową.
 
Projektowanie stron Toruń
statystyki www stat.pl