rajdy konne
O NAS a właściwie o sobie, gdyż pomysł Zagrody Polskiej zakiełkował w mojej głowie w 2002 roku, jako pewne określenie swojej tożsamości , umiłowania do konia a zarazem wyzwolenia się z pewnych sztywnych ram działania. Możemy to nazwać "popuszczeniem wodzy w galopie" lub co bardziej mi się podoba "fantazją". W siodle siedzę od 7 roku życia, nie jestem jednak super jeźdźcem, nigdy nie byłem zawodnikiem sportów konnych. Staram się poprawnie dosiadać konia i słuchać lepszych niż ja "koniarzy" a przede wszystkim Kol. "KILERA" z Sekcji Toruń i jechać przed siebie.


Mój pierwszy rajd


Moja córka Bogna

Natomiast prowadząc biuro podróży zorganizowałem zawody konne w skokach przez przeszkody, współtworzyłem drużynę rycerską oczywiście konną miasta Torunia a także byłem prezesem klubu jeździeckiego.


Zawody konne w skokach przez przeszkody były organizowane przez moje biuro podróży Kontiki Travel.


Zawody konne w skokach przez przeszkody były organizowane przez moje biuro podróży Kontiki Travel.

Drugim ważnym elementem stworzenia takiego konnego serwisu jest moja praca związana od 30 lat z turystyką. Zauważyłem pewną lukę w zakresie turystycznych rajdów konnych w Polsce ale i zarazem dogodne warunki do uprawiania tej formy turystyki aktywnej. Mam również to szczęcie, że moi koledzy też preferują taką formę wypoczynku i przejechaliśmy razem parę ładnych odcinków konno ale te najpiękniejsze są zawsze przed nami - było ważkim argumentem do wypełnienia tej luki. Ważnym elementem w tej całej układance jest również fakt posiadania w swoim czasie koni tj Hepara i Mewy, które były mądrzejsze ode mnie i mogłem się tylko od nich uczyć.

Zapraszam, dowolnie na koń.
Leszek Szyczewski
Zagrodapolska
 
Projektowanie stron Toruń
statystyki www stat.pl